NASZ ZESPÓŁ

Doświadczenie zdobywaliśmy przez kilkanaście lat pracy w elitarnej jednostce GROM. Jesteśmy weteranami misji zagranicznych, instruktorami, byłymi członkami Zespołów Bojowych.

Pokazujemy jak skutecznie przełamywać bariery i pokonywać własne ograniczenia. Doświadczenie z pracy z żołnierzami przekładamy na działania w środowisku cywilnym. Potrafimy zadbać o każdy szczegół - od detali zależało przecież nasze życie. W swoich szeregach mamy ekspertów z każdej dziedziny począwszy od SERE, przez snajperów, walkę wręcz, na skokach spadochronowych kończąc.

Nie interesują nas półśrodki, zawsze dajemy z siebie 100% i tego samego oczekujemy od uczestników.

Jesteśmy pewni naszych wyjątkowych umiejętności i chcemy przekazać je innym - najlepiej jak potrafimy.

Instruktor Marek

Marek - Instruktor

Kpt. rez. Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu, były członek zespołu bojowego JW GROM, weteran m. in. misji w ramach Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Iraku i Afganistanie.

Specjalista w dziedzinach:

 • zarządzania zasobami ludzkimi pracującymi w wysokim stresie i warunkach bojowych
 • strzelectwa i procedur antyterrorystycznych
 • S.E.R.E. (Survival, Evasion, Resistance, Escape) poziom C
 • przetrwania w warunkach skrajnych
 • ochrony VIP
Absolwent kursów wysokogórskich, lawinowych, spadochronowych, technik linowych, wspinaczki, strzelectwa, przetrwania …
Prywatnie fascynat podróży, survivalu i motocykli.

Zobacz referencje JW GROM

Instruktor Franek

Franek - Instruktor

Kpt. rez. absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu, AON w Warszawie. Były członek zespołu bojowego, snajper, weteran misji zagranicznych.

Specjalista w dziedzinach:

 • strzelectwa (w tym długodystansowego)
 • technik linowych
 • wspinaczki
 • przetrwania w warunkach skrajnych
 • jazdy konnej
 • ochrony VIP i walki wręcz
Prywatnie: pasjonat strzelectwa, gór i podróży, miłośnik koni/kawalerii.

Instruktor Lasek

Lasek - Instruktor

LASEK - operator Jednostki Specjalnej GROM, weteran misji w Iraku i Afganistanie. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności w zakresie przygotowania ludzi i zespołów do działań w warunkach bojowych, sytuacjach kryzysowych i zagrażających życiu. Specjalizuje się w zakresie strzelectwa taktycznego, taktyki czarnej, zielonej, niebieskiej oraz ochrony VIP. Posiada uprawnienia instruktora strzelectwa, nurkowania, wspinaczki jak i kierownika prac minerskich i neutralizacji.

Zobacz GROMACADEMY
Instruktor Malina

Malina - Instruktor

Grzegorz /Malina/ były żołnierz JW GROM, weteran m. in. misji w ramach Polskiego Kontyngentu Wojskowego w byłej Jugosławii, Iraku i Afganistanie. Założyciel Fundacji Europejskie Centrum Edukacji „Po Prostu”. Prywatnie miłośnik survivalu, podróży, aktywnego wypoczynku.

Instruktor Motyl

Motyl - Instruktor

Były członek zespołu bojowego JW GROM, weteran misji zagranicznych, ekspert Krav Maga, zdobywca Pucharu Świata w kick boxingu, wielokrotnym medalistą Mistrzostw Europy i Polski. Prywatnie pasjonat sztuk walki i strzelectwa.

Poza tym jesteśmy ludźmi pełnymi pasji i chcemy Was nimi zarazić. Najlepszy okres swojego życia poświęciliśmy, w naszym mniemaniu, słusznej sprawie teraz swój czas chcemy Wam ofiarować.

Do zobaczenia podczas wspólnej przygody...Nasze referencje

Wcześniej pracowaliśmy pod nazwą BPM TEAM